Різдвяна ялинка в Покровському соборі

19 грудня 2018 року, в свято пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Високопреосвященнішого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського в Покровському соборі відбулася Архиєрейська Різдвяна ялинка.

На це свято було запрошено і учнів, що проживають в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища, які приїхали разом з вихователем гуртожитку Пашкевич Наталією Михайлівною.

До всіх присутніх на цьому святі звернувся Його Високопреосвященство Лука, який закликав дітей і підлітків ставати прикладом у всьому для своїх однолітків.

«Весь світ знає, що святий Миколай заслужив любов всіх на світі – і дорослих і дітей, завдяки своєму доброму серцю. Будучи архієпископом, він допомагав всім, хто до нього звертався, незалежно від їхньої віри, національності і матеріального достатку, був захисником всіх принижених і ображених. Як християнин він стверджував свою віру творінням добрих справ…» – сказав митрополит.

Учні Запорізького ВПУ теж постійні учасники багатьох благодійних акцій. Бажання ділитися добротою, щедрістю роблять їх і кожного з нас тільки щасливішими.

У цей день раділи святу всі. Святковий концерт, напутні слова Високопреосвященнішого Луки і настоятеля Свято-Покровського архієрейського собору, протоієрея Олега Семенчука, надихали на нові добрі справи.

Після закінчення концерту був хоровод навколо ялинки, солодкі подарунки та частування.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.