Профорієнтаційна робота триває

Триває профорієнтаційна робота у школах Запорізької області.

12 та 13 квітня 2018 року викладач Сидоренко Олег Анатолійович та бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна відвідали с. Мар`ївка Запорізького району, м. Вільнянськ та с.Новогуполівка і с. Солоне Вільнянського району.

У 9 та 11 класах шкіл вищезазначених населених пунктів було проведено профорієнтаційну роботу: розповідь про можливість безкоштовного отримання професій, які потребує сучасний ринок праці; показ презентацій про ДНЗ «Запорізьке ВПУ» та презентації будівельного відділення училища, роздача рекламних листівок та розміщення реклами училища на інформаційних стендах шкіл. Також було проведено майстер-класи «Цікава інформатика».

У ході бесіди з учнями було акцентовано увагу на перевагах безкоштовного навчання саме у ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Після чого було надано відповіді на питання учнів та запропоновано їм відвідати «День відкритих дверей» нашого училища 19 квітня 2018 р

Розміщення реклами училища на інформаційному стенді школи..Роздача рекламних листівок ДНЗ «ЗВПУ». Запрошення учнів на День відкритих дверей

Профорієнтаційні заходи викликали  зацікавленість у учнів.

Висловлюємо подяку Вільнянському районному відділу Служби зайнятості України за співпрацю та надання можливості відвідання сільських шкіл Вільнянського району.

 

 

 

 

Викладач Сидеренко Олег Анатолійович.

Бібілотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.