День працівників освіти

Щорічно, починаючи з 1994 року, у першу неділю жовтня в Україні  відзначають День працівників освіти. У зв’язку з цим 29 вересня в актовому залі  ДНЗ ЗВПУ відбулись урочистості щодо зазначеної дати.

На урочистостях, які проходили у актовому залі, прикрашеному поздоровними стіннівками та плакатами з нагоди Дня працівника освіти, зі словами вітання з професійним святом та побажанням натхнення і успіхів у роботі,  до викладачів училища звернувся  директор навчального закладу Кондратьєв Ігор Іванович. За дорученням департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації   Ігорем Івановичем було вручено почесні грамоти за досягнення у роботі:  заступнику  директора з навчально-виробничої роботи Граур Ірині В’ячеславівні, заступнику директора з навчально-методичної роботи Кулинич Олені Анатоліївні,  викладачам професій художнього напряму Прокоф’єву Євгену Олександровичу та Прокоф’євій Анжелі Миколаївні.  

Не залишились осторонь і представники Ради самоврядування училища, які під керівництвом соціального педагога  Сергєєвої Олени Анатоліївни своїм віршованим виступом привітали викладачів та майстрів з виробничого навчання училища та вручили їм поздоровні адреси.

Урочистості щодо Дня працівників освіти  було завершено учнівським концертом  за участю    гуртків художньої самодіяльності училища якими керує  Крапивко Віталій Леонідович.

 

 

 

 

Керівник гуртка:                                                                                                Крапивко В.Л.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.