Рада учнівського самоврядування ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» в дії

Рада учнівського самоврядування Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» розпочала свою діяльність вже с перших днів вересня, саме після виборів членів Ради самоврядування навчального закладу, які відбулися 05 вересня 2017 року.

 

 

 

Після затвердження плану роботи, голова ради самоврядування разом з заступником та членами комісій розпочали організацію запланованих заходів.

Протягом вересня члени ради приймали активну участь в організації та проведенні заходів, які організовувала в гуртожитку соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна на теми: «Соціально-правовий захист учнівської молоді», «Чи вміємо ми спілкуватися», «Культура спілкування», тощо.

Активну участь у Міжрегіональному науково-методичному семінарі за темою: «Формування громадянської компетентності учнівської молоді у полікультурному середовищі», прийняли члени Ради учнівського самоврядування: голова Ради самоврядування Хімченко Нікіта, голова навчально-виховної комісії Бугайова Єлизавета та члени комісії Гришко Аліна і Пушкарьова Єлизавета, голова спортивно-туристичної комісії Бугайов Владислав та член культурно-масової комісії Носаченко Вікторія, які разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною відвідали теоретико-інформаційний та практичний блок семінару, який відбувся на базі Запорізького обласного центру молоді, де присутні мали змогу познайомитися з інноваційним теоретичним та практичним досвідом п’ятнадцяти спікерів за темами:

  • «Загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»;
  • «Взаємодія патрульної поліції та закладів освіти як умова підвищення рівня правової свідомості учнівської молоді»;
  • «Захист прав людини як пріоритетний напрямок діяльності Національної поліції України»;
  • «Формування активної громадянської позиції засобами козацького звичаю «Спас»;
  • «Ігрові технології як засіб формування громадянської компетентності молоді», тощо.

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо звернення Комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації від 15.08.2017 № 2936/03.2-18 «Про сприяння у проведенні благодійних акцій для допомоги Українській армії», Рада учнівського самоврядування, разом з учнівською молоддю Запорізького ВПУ (куратор акції бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна) прийняли участь у благодійній акції «Допоможемо Українській армії».

З 01 по 30 вересня 2017 року відбувся щорічний міжнародний фотоконкурс «Віки любить пам’ятки», мета якого – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Учні шести груп, разом з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною, залучились до участі в українській частині міжнародного фотоконкурсу «Віки любить пам’ятки», та завантажили у Вікісховище найкращі фотографії у кількості 27 штук.

До Дня працівників освіти члени ради самоврядування організували виготовлення стіннівок та листівок, зроблених власноруч, з метою вітання зі святом Дня вчителя педагогічних працівників навчального закладу. В цей день зі сцен лунали пісні та слова вітання від членів ради самоврядування і це не випадково, адже члени Ради учнівського самоврядування – взірець для наслідування, це лідери, які ведуть за собою, це ті, на кого рівняються.

 

 

 

 

 

 

 

Саме так, у безпосередній участі в навчально-виховному процесі формується соціально активна та духовно багата творча особистість.

Процес учнівського самоуправління дає можливість удосконалювати систему виховної роботи та створювати належні умови для виявлення, підтримки та розвитку здібностей та обдарувань учнівської молоді, задоволення їх інтересів.

Адже, основною метою учнівського самоврядування Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» є виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації, людини, яка йде в самостійне життя.

 

Голова Ради учнівського самоврядування Хімченко Нікіта.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

 

     

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.