А яким повинен бути вчитель?

На цю тему у всесвітній день Вчителя, який призначено на 5 жовтня з 1994 року, надала змогу поміркувати учням на позакласному заході у гуртожитку викладач Паржницька Дар’я Петрівна.

 С приводу того, що не всі учні можуть висловити свою особисту думку про вчителя відкрито, було проведено анонімне анкетування.

Завданням було надати оцінку, як позитивним, так і негативним рисам вчителя. А який він? Якими якостями повинен володіти? Чого повинен прагнути, як професіонал своєї справи та, як людина, яка володіє знаннями і як вона передає їх учням?

          На думку учнів , він повинен буди людиною доброю, оптимістичною, веселою, але знати свою справу досконально та бути справедливою людиною для кожного. Він повинен вміти і прагнути до самовдосконалення, бути сучасним і актуальним. Гарний вчитель не може бути злим, і це зазначили всі учні!

          На сам перед хочеться сказати, що працю справжнього педагога живить віра в людину, він глибоко вірить у силу і можливості дитини, а така людина однозначно не може бути наділена негативними якостями!

Наприкінці заходу учні також висловили свою думку: «А яким має бути сучасний учень?»

Зазначимо, що думки учнів і педагога в цілому були однакові.

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін Паржницька Дар’я Петрівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.