Беремо участь у святі краси і чистоти дитячих сердець – конкурсі «Краса Божого світу»

     У  Запорізькому обласному художньому музеї,,  з благословення Високопреосвященнійшого Луки, митрополита Запорізького і Мелітопольського відкрилася виставка дитячих малюнків «Краса Божого світу».

Свято краси і чистоти дитячих сердець, ініціатором якого виступає Запорізька єпархія Української Православної Церкви та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, проводиться з 2013 року.      

В цьому році в конкурсі взяли участь  діти у віці до 18-ти років, серед яких учні загальноосвітніх і Недільних шкіл, вихованці художніх студій з Запоріжжя, Мелітополя і Бердянська. Найулюбленішими сюжетами дитячих малюнків залишаються казка, свято, дива, біблійні сюжети, друзі, сім’я, природа, козацтво, Україна.    

Високопреосвященнійший Лука сказав: «У кожному вашому малюнку – чистота і краса вашого серця. Господь вчить нас, дорослих бути такими як ви, тобто бути дітьми, тому що тільки той, у кого чисте дитяче серце здатний побачити красу Божого світу. А краса Божого світу, по суті, і є краса дитячого серця! Ви будете дорослішати, будете стикатися з різними життєвими ситуаціями, але незважаючи ні на що постарайтеся зберегти красу свого серця. Адже людину, в грудях якого б’ється чисте і благородне серце, видно відразу, він ніби світиться зсередини. Це світиться його радість, яку ніщо не може затьмарити, тому що це радість від дотику до світу краси, створеного Богом.»

Дуже приємно те, що серед щорічних переможців є учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Ось і цього разу, почесні грамоти з рук Його Високопреосвященства, за ІІ місце отримали : учениця І курсу, професії «Живописець. Флорист» Борисюк Олена, та її керівник- Євген Олександрович Прокоф’єв.

Пропонуємо усім бажаючим відвідати виставку дитячих малюнків, та насолодитися чистотою поглядів на Світ Божий юних митців. 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка працює в Запорізькому обласному музеї (вул. Незалежної України, 76Б).

 

 

 

 

 

Склав: викладач Євген Олександрович Прокоф’єв.

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.