КОНЦЕРТ У ЗАПОРІЗЬКОМУ ШПИТАЛІ

Здобувачі освіти Запорізького вищого професійного училища активні учасники благодійних акцій, конкурсів та проектів.

Цього року, з нагоди святкування Дня святого Миколая та Новорічних і Різдвяних свят, Рада учнівського самоврядування разом з членами волонтерської групи «Лідер» прийняти участь у благодійній акції «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця».

Хлопці та дівчата виготовляли новорічні плакати, листівки, писали листи бійцям та готували концертну программу, аби підтримати військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні у Запорізькому воєнному шпиталі.

Саме в ці Новорічні свята ми, натхненні святковим настроєм і добрими традиціями, стаємо уважнішими й добрішими, намагаємося проявляти більше любові і турботи один до одного.

21 грудня 2018 року вокальний ансамбль «Натхнення» ДНЗ «ЗВПУ» у складі: соціального педагога Сєргєєвої Олени Анатоліївни, керівника гуртка Калачової Олени Юріївни, учениці групи № 19 Найденко Олени та учениці групи № 09 Бугай Надії подарував невеличкий концерт, який став одним з елементів одужання і відновлення морально-психологічного стану бійців.

Присутні в залі військовослужбовці з задоволенням насолоджувались концертною програмою та активно приймали участь у конкурсі новорічних загадок, де мали можливість отримати учнівські подарунки та головний приз– ялинку, виготовлену власноруч соціальним педагогом.

На згадку про зустріч залишаться світлини та подарунки. Головний подарунок Запорізькому воєнному шпиталю, а саме картину, яку надала заступник директора з НВР Граур Ірина Вячеславівна від Запорізького ВПУ, вручила заступник голови ради учнівського самоврядування Охматенко Ганна.

Щороку, в передноворічні та різдвяні святкові дні, добра казка, у вигляді благодійних вчинків і корисних справ, перетворює наші будні в свята.

Тож нехай всі наші вчинки і корисні справи стануть уособленням добра і милосердя.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.