Вдалий початок спортивного сезону 2017 – 2018 рр.

Легка атлетика має важливе оздоровче значення, адже заняття в основному проводяться на свіжому повітрі, а у виконанні вправ бере участь більшість м’язів тіла. Різноманітність фізичних вправ, точність регулювання навантажень, відносна простота обладнання місць занять роблять легку атлетику масовим видом спорту.

Тож, в ДНЗ «Запорізьке ВПУ» дуже велика увага приділяється заняттям фізичною культурою та спортом. На протязі вересня була сформована збірна команда з легкої атлетики. Найкраща п’ятірка прийняла участь у змаганнях І-го (обласного) етапу Спартакіади України серед юнаків ПТНЗ з легкої атлетики, які пройшли 28-29 вересня 2017 року на стадіоні «Спартак КПУ». В програмі змагань були такі види як: біг на 100 метрів, естафета 4х100 метрів і стрибок у довжину з місця.

Збірна училища успішно виступила в усіх видах змагань та зайняла 3-тє місце в загальнокомандних змаганнях системи ПТНЗ, за що отримала грамоти від Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту.

Завдяки постійним тренуванням, які проводили викладачі фізичного виховання Краєва Світлана Вікторівна та Юматов Євген Володимирович призерами з легкої атлетики на цих змаганнях стали:

Гільов Олег, Зімонін Андрій – група № 08 «Агент з постачання. ОКН».

Ніколаєвський Дмитро, Федоренко Олексій – група № 01 «Муляр. Лицювальник-плиточник».

Сеньків Андрій – група № 18 «ОКН. Адміністратор».

Після змагань з легкої атлетики викладачі фізичного виховання Краєва Світлана Вікторівна та Юматов Євген Володимирович почали підготовку учнів до змагань з міні-футболу. Цей вид змагань є найулюбленішим в нашому навчальному закладі як для хлопців, так і для дівчат. В училищі були проведені змагання серед учнів з міні-футболу та найкращі увійшли до складу ДНЗ ЗВПУ.

05-06 жовтня 2017 року були проведені зональні змагання, які проходили на майданчику ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного  транспорту». Наші хлопці успішно стартували і увійшли до двійки команд, які проходять до напівфінальних та фінальних змагань. Фінальні змагання проходили  11 – 12 жовтня на майданчику ЦПКВ «Дубовий Гай», в яких прийняли участь шість команд, котрі потрапили туди завдяки перемогам у своїх підгрупах. Ігри проходили за коловою системою. Наші хлопці вигравши три гри та програвши дві посіли почесне третє місце та отримали грамоти від Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту.

Призерами з міні-футболу стали:

Федоренко Олексій, Коробка Леон – група № 01 «Муляр. Лицювальник-плиточник».

Матвієнко Руслан, Дерев’янко Максим, Бухонко Денис – група № 04 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».

Чиженок Микола – група № 10 «Живописець. Флорист».

Ременко Сергій – група № 12 «Маляр. Штукатур».

Федорченко  Дмитро –  група № 02 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».

Призери з легкої атлетики та міні-футболу були заохочені походом на стадіон «Славутич – Арена» на фінал Кубка мера – 2017, який відбувся 14 жовтня 2017 року. Зустрічались команди МФК «Металург» Запоріжжя та «Мотор» Запоріжжя. З рахунком 1:2 перемогла команда  «Мотор» Запоріжжя. Учні з великим захопленням спостерігали та вболівали за обрану команду.

Бажаємо учням училища успіхів та перемог в наступних видах змагань!

Викладачі фізичного виховання: Краєва Світлана Вікторівна,

Юматов Євген Володимирович

Опубліковано у загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.