Високий рівень професійної майстерності.

20.10.2016 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії «Агент з постачання» на тему «Проведення інвентаризації на підприємстві» в групі 08 «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору» майстра виробничого навчання Кривко Ніни Петрівни.

Заключний інструктаж з теми, який продемонструвала майстер, підбив підсумки напруженої роботи учнів в цей день. Дві команди учнів, на які було поділено групу, здійснювали процес інвентаризації окремих навчальних кабінетів училища. Допитливі і відповідальні члени команд прискіпливо перевірили кожну шпаринку, звірили відповідність наявних матеріальних цінностей тим, що числяться по даним бухгалтерії. За результатами роботи були складені відповідні документи.

Про результати своєї роботи учні і доповіли присутнім на уроці представникам адміністрації, викладачам і майстрам, які завітали в цей день до них на урок. Учні під керівництвом майстра виробничого навчання Кривко Н.П. не лише змогли побувати в ролі інвентаризаційної комісії, а й навчилися грамотно і правильно вибирати види інвентаризації для різних виробничих ситуацій, опанували прийоми проведення інвентаризації на різних її етапах, продемонстрували глибокі знання з теми.

Яскравим акцентом уроку став відеофрагмент з усім відомої кінокомедії «Службовий роман», де крізь тонкий гумор простежується чітка і грамотна робота інвентаризаційної комісії. А на етапі рефлексії учні змогли оцінити свої враження від уроку, поділитися емоціями з майстром за допомогою смайликів.

Високий рівень професійної майстерності Кривко Н.П., який було продемонстровано на цьому уроці, дозволяє випускникам впевнено відчувати себе вже у власній професійній діяльності, дає натхнення і впевненість у здатності самостійно виконувати складні виробничі функції.

img_20161020_105606 img_20161020_105630 img_20161020_105639 img_20161020_111223 img_20161020_112043

 

 

 

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.,
майстер виробничого навчання Кривко Н.П.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.