ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ – ГРАЮЧИ!

На базі Запорізького вищого професійного училища для учнів 1 та 2 курсу з професії «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» було презентовано проект «Фінансова грамотність – граючи!» Запорізької громадської  організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонали».

Тренери Тетяна Романенко та Кирило Дядя провели майстер-клас з фінансової грамотності, під час якого учні змогли перевірити свої знання, подивитися пізнавальні мультфільми і навчитися фінансовим азам.

Проект «Фінансова грамотність – граючи!» – це проект, який став одним з переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» і який отримав Грант у розмірі 56 тисяч гривень на реалізацію.

Формат навчання ігровий – це гра “Cashflow” (“Кеш фло”), яка сертифікована в Україні. А реалізується проект за методикою передачі знань «рівний – рівному».

Проект складається з трьох етапів.

Перший етап вже проведено в ДНЗ «ЗВПУ».

Під час другого етапу буде проведено відбір зацікавлених учнів, а також педагогів, які мають бажання навчитися методиці ведення гри “Cashflow” і азам фінансової грамотності.

На третьому етапі – відбір учасників і відкриття фінансових клубів, де будуть ігри та зустрічі з цікавими людьми з банків та інших фінансових установ.

Чому б не навчити учнів правильному розпорядженню грошовими коштами вже зараз?

Для цього, в першу чергу, знадобиться:

  • пояснити складні фінансові терміни доступною мовою;
  • поділиться власним досвідом з минулих років;
  • пояснити значення грошей в житті кожного;
  • розкрити питання обігу грошових коштів на рівні сім’ї і держави в цілому;
  • розповісти про те, як зберегти і примножити власні заощадження, адже фінанси стануть невід’ємною частиною їхнього життя.

Поняття «бюджет» має високу актуальність у всіх сферах життя: в цілому для держави, підприємства, сім’ї, особистості.

Знання про формування власного бюджету і його плануванні допоможе кожному учню мати уявлення про передбачувані доходи і витрати.

Проект «Фінансова грамотність – граючи!» Запорізької громадської організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» – це можливість правильно і грамотно приймати правильні фінансові рішення, розуміти, що таке гроші і яка їхня цінність.

1 2 3

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.