Активна профорієнтаційна робота

Одним з головних завдань ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  є інформування шкіл, інтернатів та інших навчально-виховних закладів міста та області про переваги навчання в нашому училищі.  Викладачі, майстри, всі пед..працівники та учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  наполегливо та відповідально виконують дану роботу.

Напрямки профорієнтаційної роботи найрізноманітніші. Відвідування класних годин та батьківських зборів в школах, проведення майстер-класів, організація дружніх спортивних зустрічей. Одним з таких напрямків є виступ агітбригади «Пікало».  Активна та творча група учнів училища в яскравій та творчій формі представляє свої професії та всі переваги навчання в рідному навчальному закладі.

Так 15 листопада  агітбригада під керівництвом майстра виробничого навчання Чебикіної Анастасії Устинівни та керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни відвідала школу № 104. Учні старших класів з задоволенням та цікавістю дивились виступ агітбригади та концертну програму. Жарти, вірші,  музичні і театральні  подарунки  – все це стало яскравим доказом якості  навчання та різноманіття  для творчості та саморозвитку всіх, хто прийде навчатись в ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Дякуємо адміністрації ЗОШ № 104 за теплу зустріч та увагу і запрошуємо всіх учнів для подальшого навчання в нашому закладі.

b0rzfwow578 baubqichmia makjbnrmf9q ucrotve0ify

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання               Чебикіна Анастасія Устинівна

Керівник гуртка                                         Качайло Людмила Миколаївна

 

Опубліковано у Абітурієнту, загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.