Толерантність як стиль життя

З 1995 року 16 листопада весь цивілізований Світ відзначає День толерантності.  Започатковано відзначення цієї дати було за сприянням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

В ДНЗ «Запорізьке ВПУ» пройшов  тематичний виховний захід «Толерантність  як стиль життя», присвячений цій видатній події. Викладач та бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна підготувала  для учнів цікаву та пізнавальну презентації, яка розкрила історичніпередумови виникнення свята, суть та поняття терміну толерантність. Для всіх учасників був проведений цікавий інтерактивний експеримент. Виконуючи однакове завдання – отримали різний результат, що продемонстрував індивідуальність, самобутність і цінність кожної особистості.

Керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна підготувала для учнів цікаві короткометражні  кіно-стрічки. «Зебра», «Давайте, будемо відверті», «Ласкаво просимо в чудовий світ» – розкрили тему толерантності, людяності, терпимості, значення  та важливість віри в себе та ближнього.

Активну участь у заході взяли учні 18 та 19 групи (ОКН. Адміністратор) – Картамишева Євгенія, Базарний Артур, Фуркалова катерина, Рубльова Анна. Вони підготували вірші та малюнки в яких розкрили своє розуміння толерантності.

dscn1969 dscn1981 dscn1982 dscn1984 dscn1994 dscn1996 dscn1998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                               Качайло Людмила Миколаївна

Бібліотекар                                                        Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.