Закінчився один із найяскравіших і незабутніх тижнів у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» – Тиждень професійної майстерності професії «Живописець».

Ось і закінчилися яскраві заходи, які проходили у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» на тижні професійної майстерності професії «Живописець»

Кожен  день з 14.11.2016  р. по18.11.2016 р. відбувалися події, які надовго запам’ятаються не тільки учасникам, але і відвідуючими навчального закладу!

Професію живописця обирають дуже талановиті люди, які бачать і відображують світ по своєму. Це люди, які подібно Господу Богу – Творцю також створюють свої образи і кольори, ніби змагаючись з Ним про те, хто краще зробить винахід у баченні Світу!

Ось і наша молода, але дуже талановита «поросль», яку так бережливо зрощують у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» також намагається створювати свій, неповторний живописний Світ, випробуючи свої сили у різноманітних техніках і матеріалах.

Тиждень професійної майстерності професії «Живописець», у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», це завжди несподіване кольорове свято, якого чекають усі! Але і педагоги і учні, розуміли, коли готували свої картини для виставок, що це не тільки велике задоволення, але і велике хвилювання! Коли художник виносить на суд людей своє внутрішнє відчуття Світу, свою роботу, він дуже переживає про те, чи сподобається людям те, як він висловлює свою думку за допомогою фарб, або ні?

Молоді Творці ще не мають такого виставкового досвіда, який допоможе їм зрозуміти, що навіть, якщо хоча б однієї людині сподобалася хоча б одна картина, це вже є добре, це означає, що картина і її автор знайшли свого однодумця і розуміють один одного, як ніби – то рідні люди!

Отже! Понеділок, 14.11.2016 р. відзначився виставкою творчих робіт, виконаних у техніці «Холодний батик», та у техніці «Вітражний розпис».

Свої творчі доробки надали учні групи №10, професії «Живописець. Флорист.», ІІ курсу, яких представила майстер виробничого навчання: Мартинюк Анастасія Олексіївна. Роботи виконувались на уроках предмету «Виробничого навчання». Судячи по позитивним відгукам колег, вернісаж вдався!

ponedelnyk

 

 

 

 

Вівторок, 15.11.2016 р. виявився дуже насиченим і хвилюючим!

Вже із самого ранку можливе  було зрадіти  розкішним витворам мистецтв, які надали до уваги глядачів учні групи №10, ІІ курсу, професії «Живописець. Флорист». Роботи, виконані  на уроках предмету «Технологія виконання художніх робіт», у техніці масляного живопису, під керівництвом викладача спеціальних дисциплін, Прокоф’єва Євгена Олександровича .

Продовження дня відзначилось яскравими подіями, це Відкритий урок з предмету «Основи декоративно-оформлювальних робіт», за темою уроку: Декор предметів за допомогою техніки «Декупаж», який , з групою №13, Професії «Декоратор вітрин» провела викладач: Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

У цей день пройшов дуже цікавий Відкритий урок з предмету «Технологія виконання художніх робіт», який, з групою №15, І курсу,  професії «Живописець. Флорист» провів викладач: Прокоф’єв Євген Олександрович.

Відкриті уроки виявились дуже цікавими не тільки для учнів, які були присутні на них, але і для викладачів і для гостей, які були присутні на ціх уроках!

vtornyk_34 vtornyk_1 vtornyk_2 vtornyk_3 vtornyk_4 vtornyk_5  vtornyk_7 vtornyk_8 vtornyk_9 vtornyk_10 vtornyk_11 vtornyk_12 vtornyk_13 vtornyk_14 vtornyk_15 vtornyk_16 vtornyk_17 vtornyk_18 vtornyk_19 vtornyk_20 vtornyk_21 vtornyk_22 vtornyk_23 vtornyk_24 vtornyk_25 vtornyk_26 vtornyk_27 vtornyk_28 vtornyk_29 vtornyk_30 vtornyk_31 vtornyk_32 vtornyk_33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа, 16.11.2016 р. відзначила довгоочікувана подія, це святкове відкриття конкурсу живопису «Осіннє натхнення». 30 учасників змогли помірятися своїми силами у написанні осіннього натюрморту! Організатор і ідейний надихач конкурсу Прокоф’єв Євген Олександрович добре організував роботу учнівського штабу допомоги по організації проведення  конкурсу «Осіннє натхнення». Неймовірне задоволення, від отриманих підсумків конкурсу, отримали  і учасники і відвідувачі виставки, яка була сформована одразу після проведення конкурсу і вже залишалася до кінця Тижня професійної майстерності професії «Живописець».

vtornyk_33 sreda_7 sreda_6 sreda_5 sreda_20 sreda_19 sreda_18 sreda_22 sreda_17 sreda_21 sreda_2 sreda_3 sreda_16 sreda_15 sreda_4 sreda_14 sreda_13 sreda_12 sreda_11 sreda_10 sreda_1 sreda_9 sreda_8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер 17.11.2016 р. по плану   Тижня професійної майстерності професії «Живописець» експонувалась виставка живописних робіт з конкурсу «Осіннє натхнення», та експозиція домашніх робіт учнів групи №15, ІІ курсу, професії «Живописець. Флорист», майстер виробничого навчання: Кібальник Юлія Олегівна.

chetverh_1 chetverh_2

 

 

 

 

П’ятниця, 18.11.2016 р. відзначила виставка творчих робіт учнів з групи № 10, ІІ курсу, професії «Живописець. Флорист». Яскраві і не імовірно гарні картини, в техніках: «Холодний батик» і «Вітражний розпис» були виконані на предметі «Основи композиції», під керівництвом викладача: Прокоф’євої Анжели Миколаївни.

img_0642 img_0641 img_0639 img_0637 img_0636 img_0635 img_0634 img_0633

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень минає, а незабутні враження від нього залишаться, у серцях учасників і відвідувачів,  ще надовго!

Після цікаво проведеного часу трохи сумно розуміти, що все пройшло, але ж попереду нас чекають нові вершини!

Слідкуйте за нашими подіями надалі і вам також буде трохи цікавіше у житті!

З повагою, голова методичної комісії професії художнього напряму, Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

18.11.2016 р.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.