Участь у обласній виставці “Освіта Запорізького краю – 2018”

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 19.01.2018 № 50 “Про проведення обласної виставки “Освіта Запорізького краю – 2018”, голова методичної комісії професій економічно-адміністративного напрямку та професії  «Оператор комп’ютерного набору» Войтюк Тетяна Миколаївна взяла участь у вищезазначеній виставці.

Тетяна Миколаївна представила конкурсну роботу на тему «Використання освітніх Google – сайтів як засіб формування інформаційної компетентності учнів при навчанні за професією «Оператор комп’ютерного набору».

В роботі представлено матеріали з досвіду роботи щодо створення ефективного сайту з предмета «Основи роботи в Internet» для широкої аудиторії учнів професійно-технічних навчальних закладів, середні загальноосвітні школи та початківців у мережі Інтернет. На сайті представлені як теоретичні, так і практичні матеріали, що надають методичну та практичну допомогу в організації та проведенні уроків, у тому числі дистанційних з предмета «Основи роботи в Internet».

 

Войтюк Тетяна Миколаївна, голова методичної  комісії

професій економічно-адміністративногонапрямку та професії  «Оператор комп’ютерного набору»

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.