Гурток «Майстер шеф»

Смачна їжа – обов’язкова складова щоденного раціону кожної людини. Проте необхідно із відповідальністю відноситись до процесу приготування страв.

Сьогодні, у більшості випадків некваліфікованим кухарям у нагоді стають Інтернет-портали із великою кількістю різноманітних рецептів. Щоб навчитись швидко, а головне смачно готувати у наш час зовсім необов’язково ходити на кулінарні курси. Достатньо просто відкрити Інтернет та знайти потрібний вам рецепт страви із детальним описом та порадами. Всі труднощі у такому випадку зводяться до мінімуму. Детально розписані рецепти із фотографіями покрокового приготування допоможуть отримати бажаний результат доволі швидко.

 А якщо готувати спільно з друзями, то під час готування можливо спілкуватись, обмінюватись своїм досвідом та порадами, допомагати один одному. Саме тому у гуртожитку училища протягом вересня  – листопада відкрито гурток  «Майстер шеф», під керівництвом вихователя Рижих Ольги Вікторівни. Що вівторка та середи учні разом готують різноманітні страви, а потім разом куштують. Ось і 21 листопада хлопі та дівчата готували смачний борщ та пампушки з чесно ком. Дуже смачно.

Загалом корисно навчатись готувати саме таким способом. Це допомагає самоорганізуватись, розвивати свою «кулінарну фантазію» ну і, звісно ж, самостійно та безкоштовно здобувати знання із приготування страв, що, можливо, в майбутньому допоможе відкрити свій власний кулінарний заклад і стати шеф-кухарем.

 Отож не зволікайте, а починайте приготування чергової смачної страви та підкорюйте нові кулінарні висоти.

 

 

 

 

Заступник директора з НВР  Хімченко Наталія Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.