Виробнича практика учнів групи 02, по професії «Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник» на підприємстві

Згідно навчального плану, учні ІІ курсу, групи № 02, по професії: «Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник» після отримання теоретичних знань вийшли на виробничу практику на підприємства міста Запоріжжя та Запорізької області.  Виробнича практика триває з 19 січня 2017р. по 07 березня 2017р.

Згідно графіку переміщення майстра виробничого навчання Копилець Юлії Юріївни та старшого майстра Гармаш Валентини Іванівни, 15 лютого 2017 року  відбулася перевірка щодо проходження виробничої практики учнів, на підприємстві «Товариство з обмеженою відповідальністю ЗМЗ «Холдінг».

 Під час проходження виробничої практики учні знайомляться з новими видами технологічного обладнання, працюють з новою технікою, сучасними інструментами.

Керівники підприємств дбають про забезпечення належних умов праці учнів, дотримання правил і норм з охорони праці та виробничої санітарії. Випадки порушень правил техніки безпеки – не виникали.

 У ході перевірки виробничої практики учні використовують особистий спецодяг. При необхідності учням на підприємствах надається перша долікарняна допомога. Учні забезпечуються засобами індивідуального захисту (распіраторами, окулярами) згідно вимог безпеки праці за відповідними темами програми виробничої практики. Також, учні забезпечені особистими інструментами, матеріалами та необхідними засобами, відповідно до програми виробничої практики по узгодженню з даним підприємством.

Керівники підприємства, на яких проходять практику учні групи 02, відзначили, що практиканти виконують виробничі завдання  на достатньому та середньому рівні.. Вони тактовні та показують гарну професійну підготовку, володіють професійно-теоретичними знаннями, дотримуються правил і норм безпеки праці. Рівень підготовки учнів відповідає освітньо-кваліфікаційним характеристикам з професії.

 

 

 

 

З повагою, майстер виробничого навчання Копилець Юлія Юріївна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.