Профорієнтаційна робота у місті Вільнянськ

Незабаром закінчується навчальний рік, і багато учнів міста Запоріжжя  і області стануть перед вибором професії. Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше – перед собою.

   Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постануть питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати гідну заробітну плату, приносити користь людям та державі.

   Сьогодні, ми з впевненістю можемо сказати, що існує найпотужніша система, яка займається підготовкою конкурентноспроможного робітника – це наша професійно-технічна освіта. І тому, 14 лютого 2017 року майстрами виробничого навчання Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» Паскарь Наталією Юріївною та Копилець Юлією Юріївною була проведена профорієнтаційна робота у загальноосвітніх школах м. Вільнянськ.

Майстри виробничого навчання ознайомили учнів з професіями, які вони можуть опанувати у навчальному закладі, про їх переваги серед інших професій.

Багатьох учнів зацікавило наше Запорізьке вище професійне училище і вони виявили бажання прийти на День відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого о 14.30 та детальніше ознайомитись з професіями, майстернями та педагогічним коллективом нашого учбового закладу.

Шановні абітурієнти, ласкаво просимо на навчання до Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище»

 

 

 

 

З повагою, майстри виробничого навчання    Паскарь Наталя Юріївна

                                                                             Копилець Юлія Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.