Тиждень профмайстерності за професією «Контролер-касир»

З 24.10. по 28.10. 2016 року у Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» був проведений тиждень професійної майстерності за професією «Контролер-касир».

У ньому прийняли участь викладачі і майстри виробничого навчання професій економічно-адміністративного напряму, а також учні ІІ курсу, які навчаються за професією «Контролер-касир».

Серед запланованих заходів були наступні:

  1. Огляд стіннівок за професією контролер-касир.
  2. Конкурс презентацій на професійну тематику.
  3. Олімпіада «Кращий за професією контролер-касир».
  4. Конкурс рефератів з предмету «Ділова етика і культура спілкування».
  5. Конкурс презентацій з предмету «Ділова етика і культура спілкування».
  6. Підведення підсумків тижня. Визначення переможців.

Слід відзначити оригінальне оформлення стіннівок, де групи продемонстрували обізнаність у обов’язках, пов’язаних з майбутньою професією.

Викладачі і майстри в/н, які проводили заплановані заходи відмітили не тільки якісну підготовку учнів до заходів, а й неабиякий ентузіазм учасників при їх проведенні.

За результатами конкурсів були визначені переможці.

У конкурсі рефератів з предмету «Ділова етика і культура спілкування», який провела викладач Сєргєєва Олена Анатоліївна з групою № 03 за професією «Контролер-касир», призові місця розподілились наступним чином: найкращими виявились Кудряшова Христина і Сокирко Марина, які не тільки творчо підійшли до поставленого завдання, а й повною мірою розкрили сутність досліджуваної теми. Друге місце вибороли Сидоренко Марина, Боковня Михайло та Кудряшова Христина і третє місце посіли Суріновська Наталя і Коваленко Артем.

Також, викладач Сєргєєва Олена Анатоліївна, провела конкурс презентацій з предмету «Ділова етика і культура спілкування». В цьому конкурсі призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – Жук Альона, Коваленко Артем.

2 місце – Кудряшова Христина, Суріновська Наталя, Сокирко Марина.

3 місце – Філінкова Лілія.

Серед учасників олімпіади «Кращий за професією контролер-касир», яку провела серед учнів групи № 03 викладач спец. дисциплін Стрілець Наталія Валеріївна, 1 місце виборов Боковня Михайло. Він показав найвищий рівень обізнаності у сфері торгівлі. 2 місце посіла Кудряшова Христина і 3 місце виборола Філінкова Лілія.

Переможцями конкурсу презентацій на професійну тематику стали:

1 місце – Кудряшова Христина;

2 місце – Боковня Михайло;

3 місце – Суріновська Наталя.

Цей захід провела майстер виробничого навчання Кривко Ніна Петрівна. Слід зазначити, що учні повною мірою володіють комп’ютерною, мультимедійною та офісною технікою, яку вони використовували для підготовки конкурсних завдань та виконують вимоги до оформлення презентації в програмі PowerPoint. Презентації були змістовні, цікаві, був помітний творчий підхід учнів до поставленого завдання.

Завершився тиждень нагородженням грамотами переможців конкурсів та олімпіад.

u1aehmgizxe

 

 

 

 

 

 

 

Голова методичної комісії професій

економічно-адміністративного напряму                           Стрілець Н.В.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.