Магічна та весела вечірка

Чудовим прикладом інтернаціоналізму, космополітизму та прагнення до культурного обміну між країнами є традиція спільного святкування свят. Одним з таких свят є Хеллоуін. Свято, коли кожний з нас може відчути себе дитиною, перевтілюватися в міфічних істот,  виборювати солодощі та веселитися від всієї душі. Саме до такої традиції приєдналися учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ», що мешкають в гуртожитку.

Магічна та весела вечірка «Добрий Хеллуін» включала в себе тематичні конкурси, забави, музичні номери. Атмосферу свята створювали всі, хто тематично прикрашав залу, хто керував музичним супроводом, хто своїми міфічними образами зустрічяв і по доброму лякав всіх присутніх,  хто своїми посмішками та добрим настроем дарував відчуття безтурботності та радості.

Гостями, судями та вірними помічниками свята були вихователь гуртожитку Рижих Ольга Вікторівна та заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна. Вони підбадьорювали та підтримували учасників конкурсу. А також  справедливо розсудили та присвоїли звання «за найстрашніший образ», «за креативність», «за активність», «за кращий грим». Всі учасники традиційно для цього свята отримували солодощі.

Свої музичні подарунки підготували для всіх Ворона Анастасія (група 14 – Декортор вітрин. Флорист), Базарний Артур (група 18 – ОКН. Адміністратор), Бронштейн Олександра (група 19 – ОКН. Адміністратор). А на завершення свята – солодощі та весела дискотека для всіх мешканців гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ». Виражаємо подяку всім, хто допомагав, організовував та проводив свято. Всім, хто приймав участь та створював атмосферу свята.

dscn0005 dscn0009 dscn0011 dscn0024 dscn0027 dscn0028 dscn0043

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                               Качайло Людмила Миколаївна

Вихователь                                       Рижих    Ольга Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.