Перший успіх у житті випускників 2016 року, після закінчення ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

1 листопада  на території виставкової зали Спілки фотохудожників відбулося урочисте відкриття творчої виставки художніх робіт учнів Класичного Приватного університета , де продовжили своє навчання випускники 2016 року  ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище »

Викладачі: Прокоф’єв Євген Олександрович, Прокоф’єва Анжела Миколаївна , та майстер виробничого навчання Мартинюк Анастасія Олексіївна привели учнів групи № 15 першого курсу професії «Живописець. Флорист»,  групи №13 професії «Декоратор вітрин», групи №15 другого курсу професії «Живописець. Флорист» подивитись на виставку і порадіти успіхам випускників рідного навчального закладу, які радо запросили своїх педагогів щоб разом порадіти досягненням у професії .

Дуже приємно було чути, від Юрченко Марини, випускниці 2016 року , яка навчалась у групі № 15 професії «Живописець. Флорист», а тепер є студенткою КПУ, факультету «Дизайн», слова вдячності любому навчальному закладу і викладачам ДНЗ « Запорізьке вище професійне  училище », за якісну підготовку до професії «Живописець»

А ми-педагоги зраділи високим рівнем виконання художніх робіт. Не дарма наш навчальний заклад , на чолі із директором ДНЗ «Запорізьке вище професійне  училище» Кондратьєвим Ігорем Івановичем, разом з усім колективом вкладає великі зусилля у духовний і професійний розвиток творчої особистості .

Головне-виховати самостійного фахівця своєї справи, який би був спроможним вистояти у конкурентній боротьбі на ринці труда, намагався би постійно навчатися і удосконалювати себе, як особистість .

Ми пишаємось своїми вихованцями, які успішно працюють на виробництвах, або продовжують навчання у вишах Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Києва, Львова, та інших містах України, продовжують приймати участь у престижних виставках і конкурсах, гідно тримаючи марку якісної освіти , яку вони набули у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

dsc_0613 dsc_0615 dsc_0617 dsc_0619 dsc_0624 dsc_0625 dsc_0633 dsc_0634 dsc_0647 dsc_0650 dsc_0627

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова методичної комісії професій художнього напряму, викладач, художник Прокоф’єва Анжела Миколаївна .

02.11.2016 р.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.