Організація і проведення протиепідемічних заходів в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

На виконання листа Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» від 19.09.2017 № 03.01-04/2066 «Щодо організації і проведення протиепідемічних заходів в дитячих виховних та навчальних закладах», в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» організовано та проведено наступні профілактичні заходи :

02.10.2017 року – оформлено сан бюлетень та поповнено інформацією з питань збереження здоров’я учнів та профілактики інфекційних хвороб і гострих респіраторних захворювань.

02.10.2017 року – з учнями, які проживають в гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ»  проведено бесіду з відео презентацією на тему: «Профілактика інфекційних захворювань»;

З 03 по 04.10.2017 року – в групах 1 та 2 курсу проведено лекції – бесіди з використанням мультимедійної презентації на тему:

  • «Гігієнічна організація зовнішнього середовища»;
  • «Особиста гігієна»;
  • «Фізичне виховання та загартування»;
  • «Профілактика інфекційних захворювань», тощо.

Кабінет медичної сестри Матвієнко Валентини Іванівни забезпечений наглядною агітацією на різноманітні актуальні теми та щоденно проводиться санітарно-просвітницька індивідуальна та групова робота з учнями.

Мета санітарно-освітньої роботи – гігієнічне навчання і виховання учнів, пропаганда медичних і гігієнічних знань,   ознайомлення з гігієнічними основами раціонального харчування, засобами профілактики інфекційних і неінфекційних захворювань, методами загартування та створення оптимальних гігієнічних умов для правильного фізичного і психічного розвитку учнів.

Санітарна освіта в Запорізькому вищому професійному училищі є складовою частиною профілактичних заходів, направлених на створення та збереження оптимальних гігієнічних умов для правильного фізичного і психічного розвитку та здорового способу життя учнів.

 

 

 

 

Профілактичні заходи організували та провели: медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.