Квест до Дня студента

Щоб урізноманітнити трудові будні, внести свіжу хвилю в навчальний процес та відпочинок чудово підійде спортивно-інтелектуальна гра «квест». Слово «квест» має англійське походження, і означає  « гра – пригода». В якій послідовно виконують взаємозалежні завдання та  проходять випробування. Це захоплива, цікава, нестандартна гра, яка подарує купу позитивних емоцій, і можливо розкриє ваші приховані таланти.  Вчить працювати в команді, логічно та критично мислити, розважає та надихає.

Для учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУ», що мешкають в гуртожитку була підготовлена та проведена квест-гра до Дня студента. Складні та цікаві, заплутанні та різноманітні завдання підготували: керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна, викладач спец.дисциплін  Стрілець Наталія Валеріївна, викладач фізичного виховання Краєва Світлана  Вікторівна.

Перед учасниками постало нелегке випробування на інтелект, винахідливість, силу та спритність. Розгадування ребусів, зашифрованих листів, таємничих символів. Учасникам довилось використовувати знання з медицини, історії, математики, бути логічними та послідовними. Відмінна командна робота, старанність та спритність учасників дали свій результат – Солодке та смачне винагородження. А далі приємне чаювання в дружній компанії та жваве обговорення гри. 

dscn0083 dscn0093 dscn0095 dscn0097 dscn0105 dscn0124 dscn0142 dscn0176 dscn0185 dscn0189 dscn0193 dscn0198

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                             Качайло Людмила Миколаївна

Викладач спец. дисциплін            Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.