І ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ УЧНІВ І ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ

26 січня на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернат «Січовий колегіум» відбулася зустріч вихованців школи-інтернат та учнівської молоді Запорізького вищого професійного училища.

На початку зустрічі учні ДНЗ «ЗВПУ» розповіли про навчальний заклад, про організацію навчальної діяльності та вільний час.

Соціальний педагог училища Сєргєєва Олена Анатоліївна надала інформацію учням 9-х класів школи-інтернат про прийом в ЗВПУ, умови, методи навчання та подальшу долю молодих кваліфікованих робітників. Учні мали змогу переглянути презентацію про життя училища.

Керівник фізичного виховання Басов Павло Павлович розповів про матеріально технічну базу навчального закладу (спорт зал, тренажерні зали в учбовому корпусі та гуртожитку) та запросив учнів школи-інтернату відвідати Запорізьке ВПУ, з метою знайомства з навчальним закладом в День відкритих дверей 23 лютого.

Дружня зустріч закінчилась грою в шашки.

Турнір з шашок став не тільки інтелектуальним змаганням, а й справжнім святом дружби і спілкування.

7 6 4 3 2 1

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Керівник фіз.виховання Басов Павло Павлович

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини, Соціально-педагогічна діяльність, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.