Приємне повернення з канікул

Повернувшись з зимових  канікул, наш рідний дім-  гуртожиток  зустрів нас з теплотою в душі.  Нас чекали наші теплі, затишні кімнати, а вихователь Рижих Ольга Вікторівна  огорнула нас турботою та любов’ю.

За такий короткий час пройшли різноманітні цікаві заходи.  Під керівництвом ради гуртожитку та вихователя пройшло святкування  Водохрещя.  Відбулось купання на Дніпрі. Сміливі та загартовані учні  та вихователь  не вагаючись окунулись в води Дніпра.  Також було  смачне частування млинцями, які приготував для всіх  керівник гуртка «Господарочка»  Івченко Юрій  11 група (Декоратор вітрин. Флорист).

З традиціями українського фольклору познайомились на заході «Зимові вечорниці»,  який проводили  керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна та бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна, рада  гуртожитку та вихователь. А також відбувся  цікавий квест до Дня студента – Дня Тетяни. Різноманітні завдання та солодкий приз чекали на переможців квесту.

На вихідних ми також активно відпочиваємо і влаштовуємо екскурсії та прогулянки під керівництвом вихователя. Ми дякуємо за таку увагу до нас, за  можливість  так різносторонньо розвиватись і цікаво проводити час.

3do1tsrjl7c dscn0186 dscn0191 dscn0199 ebr-7day7ku gwdpueucbzo isnqfswvkqi qtscqhrn-ne t4zkmmh0igk tsg9baiac2c v59ssatdrls

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рада гуртожитку

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.