Міжнародні Дні Освіти Дорослих!

Під патронатом Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Представництва DVV International в Україні,    Запорізька область прийняла естафету з нагоди Міжнародних  Днів Освіти Дорослих.

06 жовтня 2016 директор ДНЗ «ЗВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович, викладач спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна та майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна  взяли участь у заходах, присвячених Міжнародним дням освіти дорослих.

За словами організаторів, головна мета Міжнародних Днів Освіти Дорослих – сприяти формуванню в українському суспільстві розуміння цінності освіти дорослих і освіти протягом всього життя, а також підвищувати спроможність організацій, які надають послуги в цій сфері. Освіта дорослих — це той ресурс, яким можуть користуватись люди для підвищення рівня добробуту власного життя, сім’ї, свого регіону, країни в цілому.

Міжнародні Дні освіти дорослих на Запоріжжі дозволили поінформувати населення про діючі організації та програми з освіти дорослих, сприяли формуванню громадської думки щодо навчання впродовж життя, обміну досвідом впровадження програм освіти дорослих в Україні, розвитку громадянського суспільства, сприяли доступності освіти дорослих для вразливих груп населення, задоволенню потреб в освіті з урахуванням запитів сучасного ринку праці.

foto foto1 foto2 foto3 foto4

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін  Войтюк Тетяна Миколаївна.

Майстер виробничого навчання  Бурдейна Любов Митхайлівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.