БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 17.08.2016 № 12043/0/14-16/04 та наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було організовано та проведено:

з 30.09.2016 по 03.10.2016 – тематична виставка літератури присвяченої Міжнародному дню громадян похилого віку. (фото)

05 10.2016 року проведено благодійну акцію «Милосердя».

З метою надання уваги та адресної допомоги ветеранам, підвищення авторитету людей похилого віку, Головою ради учнівського самоврядування Денисенко Олександрою та Чигаровою Інною, ученицями групи № 11 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» було відвідано вдома ветеран війни Авдієнко Марія Калістратівна, яка в 2016 році відзначила своє 86-річчя.

Марія Калістратівна познайомила дівчат зі своєю подругою, ветераном праці – Тихоновою Валентиною Іванівною (68 років), яка була на той час у неї в гостях. Обидві майстрині – в’яжуть, вишивають та спілкуються вже протягом п’яти років.(ФОТО № 4)

Знаючи про те, що Авдієнко Марія Калістратівна рукодільниця, волонтери прийшли з майстер-класом.(фото № 7,8)

З інтересом залучилися до майстер-класу і Валентина Іванівна і Марія Калістратівна, і обидві були задоволені результатом своєї праці. (ФОТО № 9)

Зустріч закінчилась чаюванням, під час якого знову лунали поздоровлення від волонтерів.

Марія Калістратівна подарувала дівчатам на згадку про зустріч свої роботи, зроблені власноруч, а соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, привітав жінок золотого віку, подарувала намисто, яке виготовила своїми руками. (фото № 5)

Такі зустрічі формують повагу до старшого покоління та підвищують авторитет людей похилого віку.

tematychna-vystavka 1 3 4 5 6 2 7 8 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Бібліотекар  Білогорохова Г. Ф.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.