Нагородили учасників конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!»

11 жовтня 2018 року  у Запорізькому обласному центрі молоді відбулося урочисте нагородження учасників щорічного Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати». Конкурс проводиться вже вчетверте у нашому регіоні за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.  

Конкурс був створений з метою поширення здорового способу життя та навчання молоді свідомо ставитися до власного здоров’я, пропагування активного і здорового способу життя, популяризації моделі соціально-активної поведінки волонтерської діяльності, морального та громадянського виховання, а також задля розвитку соціальної творчості молодих людей.

 До складу конкурсної комісії увійшли лише авторитетні особистості, знайомі з правилами і стандартами соціальної реклами, серед яких:

  • Дар’я Шабанова, PR-директор телеканалу Z
  • Анастасія Камоско, учасниця Всеукраїнського студентського конкурсу соціальної реклами
  • Ольга Вакало, редактор філії ПАТ НСТУ (Суспільне Запоріжжя)
  • Марія Гужва, випусковий редактор «Ранок з TV-5»
  • Інна Скороходова, директор КУ «ЗОЦМ» ЗОР.

Вже традиційно, учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  взяли участь у конкурсі.  На урочистий захід завітали учні нашого закладу разом з викладачем Войтюк Тетяною Миколаївною та соціальним педагогом

Сєргєєвою Оленою Анатоліївною.

Цьогоріч, наші учні вибороли цілу низку  нагород!   У номінації «Відеореклама» диплом за ІІ місце  отримали учні гуртка «Основи інформаційних технологій» під керівництвом викладача Войтюк Тетяни Миколаївни. Та, у номінації «Найкраща друкована реклама» » диплом за ІІ місце  отримала учениця групи № 13 «Декоратор вітрин. Адміністратор» Любов Арменьчєва.

Всі учасники конкурсу були відзначенні почесними грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.  

Кращі роботи, представлені на конкурс, будуть розміщені у якості соціальної реклами на муніципальних рекламних конструкціях, у навчальних закладах та засобах масової інформації.

Вітаємо наших учнів із перемогою та бажаємо подальших творчих звершень!

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Соціальний педагог  Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.