Відвідування урочистого заходу до Дня Захисника України та 75-річчя визволення Запоріжжя

По всій країні пройшли заходи, присвячені Дню захисника України. Особливе місце в цьому святкуванні займає Запоріжжя. В рамках святкування Дня міста та з нагоди 75-ї річниці визволення Запоріжжя від фашистських загарбників та Дня захисника України пройшли урочисті заходи.

Святкування розпочалося з урочистого покладання квітів на бульварі Шевченка біля пам’ятника «Авіаторам». За традицією пройшов мітінг- реквієм, та урочисте привітання для ветеранів війни. Тут зібралися сотні запорожців. Серед них ветерани Другої світової війни, учасники АТО, військовослужбовці, представники обласної та міської влади, політичних партій, громадських організацій та багато інших.

Учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» групи 15 за професією «Живописець. Флорист» та групи 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» також прийшли вшанувати пам’ять захисників України, які в різний час віддали життя за її свободу, і привітати цьогорічних захисників. Хвилиною мовчання відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни і воїнів АТО.

Варто відзначити, що в Запоріжжі це потрійне свято. В цей день також відзначається Покрова, день міста і 75-а річниця визволення міста від нацистських загарбників.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. Саме на о. Хортиця свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Подвиг визволителів Запоріжжя назавжди залишиться в серцях юних запоріжців, учнів нашого училища.

    

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н.                                                 Шевчук В. Ю.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.