Інтелектуальний спорт, як запорука зростання активної, творчої особистості

Шашки та шахи – це мудрі народні ігри. Як інтелектуальний спорт вони стали невід’ємною  частиною загальнолюдської культури. Шашково-шахова боротьба – це змагання  в витримці, логічності мислення. Навчитись  добре грати в шашки або шахи – далеко нелегка справа, тому що ці  ігри  вміщують в собі труднощі, тонкощі і глибину мислення. На  протязі кількох років гри з учнями в шашки та шахи, я бачу корисність цих ігор. Вони допомагають  виховувати в дітях дисциплінованість, посидючість, вміння концентрувати увагу, логічне мислення.

Протягом 2016 – 2017 навчального року було проведено багато турнірів та дружніх зустрічей членів нашого гуртка з учнями шкіл та інтернатів міста. В рамках проведення занять гуртка «Шашки-шахи», який очолює викладач фізичної культури Краєва Світлана Вікторівна,  проводилась підготовка до цих змагань.

Наші учні в березні та квітні 2017 року прийняли участь у обласних кубкових змаганнях серед учнів системи ПТНЗ в Запорізькій області і посіли:

3 місце з шахів (Щербина Анатолій гр..02, Чобітько Володимир гр..02, Протасов Владислав гр..12)

2 місце з шашок (Щербина Анатолій гр..02, Чобітько Володимир гр..02, Протасов Владислав гр..12, Охламов Сергій гр.14, Руденко Артем гр..02)

Навчання учнів грі в шашки  та шахи – це створення умов зростання активної, творчої особистості дитини, дає змогу розвивати особистісні властивості. Створення таких життєвих обставин, у яких активізуються особистісні якості, що поступово зміцнюються та вдосконалюються і стають основою вироблення у подальшому індивідуальних стилів діяльності, поведінки та  життя.

 

 

 

 

Викладач фізичної культури Краєва Світлана Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.