ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація українських правників» спільно з Українським фондом культури та Київським інститутом музики ім.Р.М.Глієра за підтримкою Міністерства освіти і науки України, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, благодійною підтримкою Міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл» та Громадської організації «Громадянський форум суспільної етики».

Мета Конкурсу – популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

На базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» у березні 2017 року було проведено І етап конкурсу, в якому прийняли участь учні, члени гуртків та волонтери навчального закладу.

Для участі в Конкурсі учасники обирали один із тематичних напрямів: національно-патріотичний, екологічний, юридичний, соціальний або культурологічний та готували творчі звіти у довільній формі: фоторепортаж, стіннівка, плакат, текстові матеріали (нарис, вірш, буклет), відео сюжет.

Найкращі творчі звіти надано на розгляд регіональним оргкомітетам для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» за тематичними напрямами:

  • національно-патріотичний «Запорізьке козацтво».

Підготували: учениці групи № 14 з професії «Декоратор вітрин. Флорист» Бухтоярова Оксана, Циганій Катерина.

Керівник учасників конкурсу – викладач спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна.

 

 

 

 

  • соціальний «Ветеран живе поруч».

Підготували члени волонтерської групи «Лідер».

Керівники учасників конкурсу – соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, викладач Сидоренко Олег Анатолійович.

 

 

 

 

 

 

  • екологічний «Індустріальні парки Запоріжжя».

Підготували члени гуртка «Естет».

Керівник учасників конкурсу – викладач Сєргєєва Олена Анатоліївна

 

 

 

 

 

Всі творчі звіти вдало пройшли ІІ етап. На даний час триває ІІІ етап регіональний (до 20 квітня).

Тож чекаємо результатів Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» – 2017!

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.