Конкурс фахової майстерності за професією «Маляр 3-го розряду»

В рамках тижня будівельних професій в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» пройшов конкурс фахової майстерності за професією «Маляр».

         Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. В конкурсі брали участь учні другого курсу за спеціальностями «Маляр. Штукатур» та «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».

11.04.2017 відбувся теоретичний етап конкурсу. Він складався з проходження учасниками тестів у тестовому редакторі MyTestтХ та розрахункової частини.

В теоретичному єтапі здобули перемогу такі учні: ЯкімовСтас, Розінько Сергій та ЛялюшкоВолодимир. Ці учні були допущені до другого єтапу конкурсу – практичного.

12.04.2017 відбулась практична частина конкурсу. Відповідальною за організацію цього єтапу була майстер в/н Чебикіна А.У. Всі учасники практичного етапу показали високий рівень майстерності при виконанні малярних робіт, добре володіння інструментами.

За підсумками теоретичної та практичної частин, членами журі було визначено переможців і призерів училищного єтапу конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».

Нагородження переможців заплановано здійснити на загальноучилищній лінійці.

А ми вже сьогодні вітаємо всіх учасників, призерів і переможців. Бажаємо найдостойнішому перемогти вже на обласному єтапі конкурсу, що відбудеться 27.04.2017 у м. Мелітополь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова МК будівельного напряму                                Н.В. Височиненко

Майстер в/н                                                                      А.У. Чебикіна

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.