Всесвітній день поезії

День поезії весь світ відзначає світлого березневого дня, коли земля вже прокинулася від зимової скутості, весна набирає силу, а душа проситься в політ. 21 березня День поезії відзначається невипадково. Адже це ще і період рівнодення, символічного оновлення природи і творчого злету людського духу.

 Свято було засновано ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. І вперше Всесвітній день поезії пройшов у 2000 році в Парижі. В Україні всесвітній день поезії почав відзначатися з 2004 року. Його метою стало втілення нового імпульсу і визнання національних, регіональних і міжнародних поетичних рухів, розвиток мовного розмаїття та підтримка зникаючих мов завдяки віршам. 

21.03 2018 р. цю подію біло відсвятковане  у бібліотеці нашого училища. На святі були присутні учні гр.10 («Живописець. Флорист», I – курс), гр.11 («Декоратор вітрин. Флорист», I курс), гр.14(«Декоратор вітрин. Флорист», II курс), гр. 13(«Декоратор вітрин»), гр.. 04(«Маляр. Штукатур.» I курс),  гр. 01(«Муляр. Лицювальник – плиточник.», I курсI),гр 18(«Оператор комп`ютерного набору. Адміністратор», I курс).

Члени літературного гуртка «Дивослово»: Коляда Уляна, Яковлева Кристина – гр. 10 («Живописець. Флорист», I – курс), разом з бібліотекарем Білогороховою Галиною Федорівною, підготували книжкову виставку творів українських та всесвітньо відомих поетів та чудову презентацію щодо події. Учні побачили сучасних прогресивних поетів України(Лина Костенко, Дмитро Павличко, Юрій Винничук, Оксана Забужко.), ознайомились з їх творами

За домовленістю з учнями, день поезії було присвячено коханню тому що весна, тому що кохання творить дива і надихає на добрі справи.

Черепова Анастасія гр.14(«Декоратор вітрин. Флорист», II курс),прочитала вірш про кохання матері до сина. Сайдамет Вікторія та Чекамова Анастасія продекламували особисті зворушливі вірші про перші почуття.

Захід був цікавим, корисним за інформацією та сподобався всім без винятку.

 

 

 

 

Бібліотекар                                   Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.