Сепаратизму – Ні!

У зв`язку з указом президента України від 13.10.2015 р. № 580 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей і молоді». Заходів щодо реалізації цієї Концепції і Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах, затверджених МОН України від 16.06.2015 р. № 641 та інші нормативні документи, 27.03.2018 р. у ДНЗ «запорізьке вище професійне училище» було проведено щотижневу лінійку на тему «Протидії пропаганди сепаратизму та антиукраїнській ідеології».

На лінійці були присутні учні гр. № 15(«Живописець. Флорист», II – курс), гр.10 («Живописець. Флорист», I – курс), гр.11 («Декоратор вітрин. Флорист», I курс), гр.14(«Декоратор вітрин. Флорист», II курс), гр.. 13(«Декоратор вітрин»), гр.. 04(«Маляр. Штукатур.» I курс),  гр. 01(«Муляр. Лицювальник – плиточник.», I курс), гр.06 («Оператор комп`ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», I курс),гр.. 18(«Оператор комп`ютерного набору. Адміністратор», I курс).

Учням було наголошено про недопустимість співпраці у соціальних мережах з громадськими російськими організаціями,  співпраці з організаціями і структурами із сумнівною репутацією, яки є відверто чи замасковано антиукраїнськими та участі в антиукраїнських акціях, яки пропагують ворожу інтересам України ідеологію, розпалюють сепаратизм, сприяють агресору й окупанту.

 

 

 

 

Інформацію підготувала та надала бібліотекар

Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.