Підсумки міського конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді!»

01 грудня 2016 року у будинку культури «Орбіта» м. Запоріжжя пройшов соціальний захід «Обери життя» в рамках Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

В ході заходу нагородили переможців та учасників міського конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді!».  У цьому році учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  взяли участь у конкурсі. І нарешті,

1 грудня були оголошені переможці!

Нагороду за ІІ МІСЦЕ від департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради  у номінації «Відеоролик» отримали учні гуртка «Основи інформаційних технологій» під керівництвом викладача Войтюк Тетяни Миколаївни.

Також, Павло Бланк, директор департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради нагородив почесними грамотами Дунаєнко Євгена, учня 11 групи «Декоратор вітрин. Флорист», в номінації «Буклет», керівник соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та ученицю 03 групи «ОКН. Контролер-касир» Кудряшову Крістину, в номінації «Плакат», керівник Войтюк Тетяна Миколаївна.

Мета проведення конкурсу – формування активної життєвої позиції молоді, популяризація волонтерської діяльності, пропаганда здорового способу життя та профілактика негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі (алкоголізм, тютюнопаління, наркоманії, насильства).

У цьому році на конкурс подано 116 робіт 257 авторів у номінаціях: «Плакат», «Буклет», «Відеоролик», «Презентація».

«Сьогодні ми нагороджуємо авторів кращих робіт. Ця реклама, зроблена молоддю для молоді, принесе величезну користь. Думаю, в наступному році учасників і робіт буде як мінімум удвічі більше», – сказав Павло Бланк, директор департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

Переможці були нагороджені Почесними грамотами виконкому Запорізької міської ради та кубками.

Кращі роботи, представлені на конкурс, будуть розміщені у якості соціальної реклами на муніципальних рекламних конструкціях, у навчальних закладах та засобах масової інформації.

yqzfvdkp4oc 3cmre6mrhb4 bozx2nkrab8 1d7uwjaa714 fwn9gfpttrg

uhjoeuwhuko ycroftnfbp0 dscn1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.