Зустріч з фахівцем Запорізького центру відвідування дітей та молоді ЗМЦСССДМ

Щорічна акція «16 днів проти насилля», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, а 10 грудня – Міжнародний день прав людини. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера.

Учнівська молодь Запорізького вищого професійного училища щорічно приймає участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», отримуючи інформацію про захист прав людини.

Цого року представники двох відділень – художнього та будівельного напряму мали змогу відвідати Запорізький центр відвідування дітей та молоді Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та задати питання стосовно соціального захисту та соціальної підтримки молоді.

Учні групи № 15 з професії «Живописець. Флорист» Бондар Софія та Гуртовий Данило запитували про надання консультацій фахівцями центру з питань чинного законодавства. Про соціально-економічні послуги, щодо надання допомоги з різних джерел запитував Разінько Сергій – учень групи № 12 з професії «Маляр.Штукатур». А учениця групи № 10 з професії «Живописець. Флорист» Чаленко Ангеліна запитувала про пільги, про здійснення захисту прав, інтересів сім’ї та захист прав дитини.

На всі запитання учнів відповідав фахівець служби Зенько Роман Олегович, який наголосив, що однією з форм соціальної підтримки є соціальний супровід, який передбачає надання конкретній особі чи сім’ї комплексу соціальних послуг. Метою соціального супроводу є – подолання життєвих труднощів, мінімізація негативних наслідків чи навіть повне розв’язання проблем сім’ї або особи.

Роман Олегович підкреслив, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Активний діалог учнів з фахівцем закінчився, але ще були питання, тому соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, яка була присутня разом з учнями на зустрічі, запросила Зенько Романа Олеговича до Запорізького вищого професійного училища на тематичну лецію-бесіду.

1 2

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.