Подальше життя будує кожен сам або екскурсія до м. Київ.

Як самореалізуватися в цьому світі? Як обрати власний шлях і впевнено йти до мети? Життя  показує, як важливо не здаватися, якщо хтось не вірить у Твою мрію. А ще наголошує: яку професію Ти б не обрав, найголовніше – бути Людиною.

З 3 по 5 березня 2017 року учні –  випускники ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відвідали  Київський Національний Університет культури і мистецтв з метою ознайомлення та подальшого вступу.

Протягом заходу була проведена екскурсія по всіх корпусах університету, всіх кафедрах, кабінетах теоретичної та практичної підготовки, майстерень. Проведені майстер  – класи визвали у учнів інтерес та захопленість.

О 13.30 годині учнів запросили до Зали Лідерів. Самовпевнений та з великим почуттям гумору з,явився Михайло Михайлович Поплавський – який самотужки провів профорієнтаційну роботу серед груп з Дніпра та Запоріжжя. Селфі, автографи та веселощі, чесні відповіді на запитання – супроводжували зустріч протягом години. І як фінал – заяви від учнів про вступ.

З 14.30 години учні мали змогу відвідати яскраві міста Києва: Майдан, Киево – Печерська Лавра, Андреевський спуск тощо.

Висловлюємо велику подяку представникам   Київського Національного Університету культури і мистецтв, директору Департаменту освіти і науки Запорізької державної адміністрації Озеровій Т.Я. та особисто директору  ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Кондратьєву І. І. за надану можливість відвідування м. Київа.

 

 

 

 

 

 

 

Учні  та педагогічний колектив ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.