Тиждень професійної майстерності за професією «Агент з постачання»

З 27.02. по 03.03. 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» був проведений тиждень професійної майстерності за професією «Агент з постачання».

У ньому прийняли участь викладачі і майстри виробничого навчання професій економічно-адміністративного напряму, а також учні І курсу, які навчаються за професією «Агент з постачання».

 Цей тиждень включав в себе різні заходи:

  1. Огляд стіннівок за професією «Агент з постачання».
  2. Конкурс презентацій з виробничого навчання за професією «Агент з постачання».
  3. Конкурс реклами ДНЗ «ЗВПУ».
  4. Інтелектуальна гра «Перший мільйон».
  5. Підведення підсумків тижня. Визначення переможців.

Розпочався тиждень оглядом стіннівок, під керівництвом майстра виробничого навчання Кривко Ніни Петрівни, який тривав впродовж тижня. Всі бажаючи могли дати свою оцінку творчості учнів групи № 08. Слід відзначити оригінальне оформлення стіннівок, де учні групи продемонстрували обізнаність у сфері, пов’язаній з майбутньою професією.

В рамках тижня професійної майстерності за фахом: «Агент з постачання» 28 лютого викладачем спец. дисциплін Стрілець Н.В. був проведений  конкурс реклами ДНЗ «ЗВПУ».

Метою проведення конкурсу було залучення учнів до створення рекламної продукції нашого училища для проведення профорієнтаційної роботи.

01 березня майстром в/н Кривко Ніною Петрівною був проведений  конкурс презентацій з виробничого навчання за професією «Агент з постачання».

Метою проведення конкурсу було перевірити знання, вміння та навички, отримані учнями на уроках професійно-теоретичної підготовки та на уроках виробничого навчання, розвивати активність, виховувати любов до обраної професії. При проведенні цього заходу використовувалась інтерактивна дошка.

За результатами конкурсу найкращу за змістом та оформленням презентацію створила Щербина Ксенія.

02 березня, викладачем спец. дисциплін Стрілець Наталією Валеріївною, була проведена   інтелектуальна гра «Перший мільйон» з учнями гр.. № 08 за професією «Агент з постачання. ОКН».

Метою проведення інтелектуальної гри було узагальнити знання учнів з предметів «Організація товарознавства», «Технологія торгівлі», «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності», розвити в учнів зацікавленість до вивчення економічних дисциплін, виховувати самостійність, комунікативність.

Гра складалась із 2-х етапів: перший етап – відбірко вий тур, де визначались учасники гри і другий етап – основний,  тобто безпосередньо гра.

При проведенні цього заходу використовувалась інтерактивна дошка, що неабияк зацікавило учасників гри.

Учні змогли показати свої знання, вміння та навички, отримані на уроках професійно-теоретичної підготовки та на уроках виробничого навчання.

За результатами інтелектуальної гри були визначені переможці:

І місце – Тімохіна Мар’ям

ІІ місце – Нефьодов Владислав.

Викладачі і майстри в/н, які проводили заплановані заходи відмітили не тільки якісну підготовку учнів до заходів, а й ентузіазм учасників при їх проведенні.

Завершився тиждень нагородженням грамотами переможців конкурсів.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова методичної комісії професій

економічно-адміністративного напряму                           Стрілець Н.В.

Майстер виробничого навчання                                        Кривко Н.П.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.