ЕКСКУРСІЯ ДО ЗАПОРІЗЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

17 жовтня 2018 року, учні, що проживають у гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», у супроводі соціального педагога Сєргєєвої Олени Анатоліївни, відвідали Запорізький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щоб познайомитись з фахівцями центру та отримати відповіді на питання, щодо отримання соціальних послуг.

На всі питання щодо соціальної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та отримання інформаційних і юридичних послуг, в невимушеній обстановці, відповідав фахівець з соціальної роботи Зенько Роман Юрійович.

Заступник голови ради самоврядування ДНЗ «ЗВПУ» Ганна Охматенко, поцікавилась питанням щодо соціального захисту та забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Хлопці та дівчата дізналися, що головною метою діяльності Центру є здійснення соціальної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме:

  • здійснення соціальних заходів, спрямованих на вихід сімей зі складних життєвих обставин, які вони не в змозі самостійно подолати за допомогою наявних засобів і можливостей;
  • попередження виникнення складних життєвих обставин в сім’ї;
  • створення умов для самостійного розв’язання життєвих проблем, що виникають в сім’ї, та повернення до повноцінного життя родини.

Зустріч закінчилась цікавою екскурсією по Центру, де кожної середи будуть проходити зустрічі, бесіди, круглі столи та тренінги, які будуть проводити соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та фахівець з соціальної роботи Зенько Роман Юрійович.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.