Участь у проведенні тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

На виконання  наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації № 494 від 30.08.2018 року, з метою залучення дітей до масово – роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників навчально-виховного процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя

      На виконання наказу  ДНЗ «ЗВПУ» від 12.09.2018р. №232 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  в училищі в 2018/19 навчальному році»

       У період з 22.10.18 по 26.10.18р., в ДНЗ «ЗВПУ»  пройшов ряд заходів.

       Відбулася виставка стіннівок з основ безпеки життєдіяльності  та охорони праці. Всі групи прийняли активну  участь.

    26.10.2018 р.  пройшла, перша в цьому навчальному році, зустріч з страховим експертом з охорони праці Запорізького відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Чайковським С.В. Лекція на тему: «Виконання вимог безпеки працівниками – запорука збереження здоров’я та життя».         

 

 

 

 

 Викладач ДНЗ «ЗВПУ»                                  О.М. Єрьоменко

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.