Безпечний Інтернет!

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до Мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв’язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.

Тому, вже традиційно, 13 вересня 2018р.  у гуртожитку  ДНЗ ЗВПУ  викладачі спецдисциплін Войтюк Тетяна Миколаївна та Краєва Світлана Вікторівна провели виховну годину “Безпечний Інтернет!”.

Метою проведення заходу є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.  В рамках заходу відбувся огляд відео ролику «Правила безпеки в Інтернеті».

Також викладачи  ініціювали мозковий штурм, під час якого учням необхідно було визначити переваги та ризики мережі Інтернет.

Отже, пам’ятаємо про те, що спілкування у мережі поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для всіх. Тому, щоб уберегти себе від неприємностей ми повинні постійно пам’ятати нескладні правила безпечної поведінки під час спілкування з новими друзями, з якими ти познайомився саме в Інтернеті, а не в реальному житті.

Увага! Завжди пам’ятаємо про те, що спілкуючись  з людиною, про яку тобі нічого невідомо, не довіряй їй свої таємниці або думки. Краще поділися ними зі своїми батьками чи справжніми, а не віртуальними друзями.

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін  Войтюк Тетяна Миколаївна

Викладач спецдисциплін  Краєва Світлана Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.