Бесіда на тему «Шкідливі звички»

З метою запобігання шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків; формування вміння і навичок у учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; виховання в учнівської молоді бажання зберегти власне здоров’я, 12 вересня 2018 року в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища було проведено бесіду на тему: «Шкідливі звички».

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна познайомити учнів з поняттям «шкідливі звички» та надала уявлення про несприятливі їх наслідки.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна наголошувала на тому, що кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами, або ні, але правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров’я та за своє майбутнє взагалі. Бо, що таке здоров’я? Здоров’я – це найбільше багатство.

І медична сестра і вихователь гуртожитку Пашкевич Наталія Михайлівна формували в учнів прагнення здобувати корисні звички і уникати шкідливих.

Хлопці та дівчата прийшли до висновку, що шкідливі звички мають медичні наслідки як для самої людини і її майбутнього потомства, так і завдають шкоди сім’ї, державі, суспільству.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

 

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.