Весна іде красу несе.

Міжнародний жіночий день є символом  пробудження природи, символом краси та весняного тепла, молодості та жіночності. Свято яке не залишає байдужим жодне жіноче серце. Свято приємних хвилювань, свято з ароматом квітів та весняним теплом. Учнів та колектив ДНЗ «Запорізьке ВПУ» також з натхненням та творчим потенціалом підійшли до відзначення цієї святкової дати.

Для всіх представниць чудової половини учасники гуртків художньої самодіяльності підготували та провели святкову програму «Весна іде красу несе». На всіх глядачів чекали різноманітні творчі подарунки на честь усіх чарівних жінок, привітання від директора ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Кондратьєва Ігоря Івановича.

Романтичні та по-весняному теплі та милі музичні композиції подарували талановиті та чарівні дівчата 14 групи (декоратор вітрин-флорист) Більчук Яна та Ворона Анастасія, 07 групи (ОКН. Обліковець бухгалтерських даних) Седун Тетяна. Чуттєвий танок подарувала всім Жулінська Вікторія (декоратор вітрин-флорист). Вірші-привітання подарували всім педагогам мужні хлопці : Сабіров Дмитро, Стельмащук Микита (Маляр-штукатур. Лицювальник –плиточник) та Гільов Олег (ОКН. Агент з постачання).

Про найголовнішу жінку в житі кожного з нас мати, рідний дім та мінливість долі повів сурдо-хор, виконавши музичну композицію «Два кольори». Дарували позитив та чудовий настріій ведучі свята: Гришко Аліна, Іваників Дар’я, Тахтамиш карина -19 группа (ОКН. Адміністратор), Ременюк Анна та Киянов Олександр – 13 група (Декоратор вітрин). Хочеться ще раз привітати жінок зі святом та побажати вічної весни в душі, тепла та турботи від близьких та безліч щасливих днів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка          Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.