Всеукраїнський день бібліотек

Згідно з Указом Президента України від 14 травня (1998 № 471/98), щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це не тільки багаті книжкові фонди і нові технології, це місце де зберігаються знання та культурна спадщина для наступних поколінь.

      З нагоди свята у нашому училищі відбувся виховний захід. «Найвідоміші бібліотеки світу», на якому  були присутні учні гр.№ 8 («Агент з постачання. ОКН»), гр.№ 10 («Живописець.Флорист»).

      До заходу було підготовлено презентацію «Найдивовижніші бібліотеки світу.»Учні побачили одну з найстаріших бібліотек світу- Олександрійську, яка існувала ще в 3 столітті до нашої ери. Сьогодні, через сторіччя, біліотеки продовжують розвиватися, дивуючи не тільки змістом, а й формою. .Бібліотеку рідкісних книг і рукописів Бейнеке, бібліотека належить Єльському університету, і зараз тут знаходиться більше 500 тисяч книг і декілька мільйонів манускриптів. 

Не обійшлося в цьому огляді і без онлайн-бібліотек, які сьогодні стають усе популярнішими. Одна з найкращих онлайн-бібліотек – в Нью-Йоркському музею Метрополітен. Сучасна бібліотека з мистецтва Pinchuk ArtCentre,у Київі зацікавила учнів, Британська бібліотека та ще багато найдивовижніших бібліотек світу.

      Необхідно додати що сьогодні на Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. Серед ведучих – Національна бібліотека України, Національна парламентська бібліотека України, Державна бібліотека України для дітей, Державна історична бібліотека України та інші.

      Добре враження залишила презентація бібліотеки нашого училища, якою користуються майже всі учні, а у читальній залі відбуваються бібліотечні уроки, виховні заходи, літературні читання, презентації, конференції, тощо.

 

 

 

 

 

 

 

Захід підготувала і провела бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.