4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

Щорічно 4 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день захисту тварин.

Зародилося воно в 1931 році у Флоренції, на Міжнародному Конгресі прихильників руху захисту прав тварин.

          Вважається, що саме ця дата була обрана не випадково: 4 жовтня відзначається день пам’яті католицького святого Франциска Ассізького, який є покровителем тварин. За багатьма легендами, святий міг спілкуватися з тваринним світом.

03 жовтня в групі №19 за професією: «Оператор комп’ютерного набору, Адміністратор» було проведено класну годину на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

          Майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна та учениця групи №19 Гарбуз Ангеліна підготували цікавий матеріал, презентацію та відеосюжети з життя тварин.

          У світі є багато речей, що загрожують нашим меншим братам, котрі також називають цю планету домом. Щодня природні ресурси використовуються зі зловживанням, водно-болотні угіддя та ліси руйнуються через будівництво нових міст, а місця проживання живих істот перетворюють на асфальтні дороги. Крім того, незаконна торгівля дикою природою та браконьєрство призводять до зникнення цілих популяцій.

          Учні з зацікавленістю слухали та приймали активну участь в обговоренні даної теми.

          Основною метою класної години було сприяння обізнаності учнів про тварин, зокрема про загрози, з якими вони стикаються., а також визнання ролі тварин у житті людини.

          Всесвітній день тварин – це чергове нагадування про те, що люди – сусіди та друзі усіх живих істот. Саме на наші плечі покладена відповідальність за захист та процвітання майбутніх поколінь представників фауни. Відомо, що для більшості людей масові заходи завжди були основним способом боротьби за соціальну справедливість та реформи. Завдяки підвищенню обізнаності люди стають гуманнішими, що в результаті може породити правові реформи та соціальний прогрес, які в свою чергу зроблять планету безпечним місцем для життя тварин.

          Цей день святкують у всьому світі незалежно від національності, релігії, віри, філософських чи політичних переконань.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання     Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у Виховна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.