АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК УЧНІВ НА РОЛЛЕРДРОМІ «ROLLER CITY»

Катання на роликових ковзанах (катання на роликах) – це вид активного відпочинку і спорту. Саме активного, тому що передбачає, крім самих роликів на ногах, наявність певних навичок, координації рухів, вміння тримати рівновагу, фізичного навантаження на м’язи і інші частини тіла, які беруть участь в катанні.

Катання на роликах чудово тренує всі групи м’язів і приносить задоволення, адже це так весело – кататися з вітерцем і отримувати чергову порцію адреналіну.

Правильне катання на роликах – чудове поєднання активного відпочинку і фізичних навантажень. Адже при катанні задіяні всі м’язи тіла, особливо: литкові м’язи, м’язи стопи, м’язи стегон і сідниць, поперекові і спинні м’язи, так само, але в меншій мірі задіяні м’язи рук і преса.

Важливим при катанні на роликових ковзанах є розвиток координації та балансування всього тіла, адже не так вже й просто при ковзанні на роликах переносити свою вагу з однієї ноги на другу.

Катання на роликах надає відчуття свободи, і вважається активним і оздоровчим відпочинком.

Адміністрація Центру сімейного відпочинку та занять спортом «Roller City», напередодні святкування Дня міста Запоріжжя, надала можливість учням соціальної категорії ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відвідати ролер трек “Roller City” і покататися на роликових ковзанах.

Учні, які проживають в гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ», в черговий раз провели свій вільний час із задоволенням, поєднуючи активний відпочинок і фізичні навантаження, розвиваючи гармонійність управління своїм тілом, пластику і естетику рухів.

image-0-02-05-1891a0e1f100390dfbd0c4f6444983fa7471492e3a4c09f35c3a126e173c6508-v

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Е.А., Керівник фіз.виховання Басов П.П.

Опубліковано у загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.