130 років від дня народження Володимира Свідзинського

З метою виконання завдань національно-патріотичного виховання, утвердження в свідомості й почуттях учнів нашого училища патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, 06 жовтня 2016 року класним керівником групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Стрілець Наталією Валеріївною та майстром виробничого навчання Гудзь Аліною Юріївною був проведений виховний захід до 130-річчя від дня народження Володимира Юхимовича Свідзинського.

Український поет-лірик, літературознавець, перекладач, представник високого модернізму, літературний редактор журналів «Червоний шлях», «Літературний журнал», автор поем і казок, поетичних мініатюр і вражаючих антиутопій, поетичних збірок, що вийшли за життя поета «Ліричні поезії», «Вересень», «Поезії»; перекладів творів Арістофана, Овідія, «Слово о полку Ігоревім», поезій російських, грузинських, польських… “Поет мовчання”, якого Василь Стус згадував поряд із Ґьоте і Рільке, спалений НКВС у 1941 році.

Поезія – це містика. І її здатність прозирати майбутнє – це річ досить відома. Але все-таки це вражає кожного, хто відкриває для себе історію цього поета.

Учні групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» не тільки заглибились у яскравість та трагічність життя Володимира Свідзинського, але й самі читали його поетичні твори, які були забуті на довгих більш ніж 60 років після знищення цього унікального поета.

 

 

 

 

 

Кл. керівник Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.