Веселе та корисне дозвілля в гуртожитку

Здавалося, що з появою комп’ютерних онлайн ігор, настільні ігри втратили свою популярність, але на протязі кількох десятиліть, їх кількість навпаки збільшується, а самі ігри стають різноманітними, цікавими та приносять користь. Адже настільні гри – це чудовий спосіб “живого” спілкування. Вони об’єднуть  людей, з різними смаками та уподобаннями, тому підходять  для дружніх посиденьок. Настільна гра прекрасно тренує пам’ять, розвиває увагу, розважає та виховує.

Саме такий вид активного  дозвілля був обраний  для учнів ДНЗ Запорізьке ВПУ, що проживають в гуртожитку. Настільна гра під назвою «Поясни слово» – динамічна, розвиваюча і по справжньому захоплююча. Створені команди по двоє осіб мали по черзі, за хвилину, пояснити один-одному як можна більше слів. Завдання ускладнювалось ще й  тим, що слова необхідно було пояснювати з певною емоцією чи дією.

Команди вели справжню запеклу боротьбу. Пояснювали слова, підстрибуючи на одній нозі, постійно обертаючись навколо себе, танцюючи гопака, гладячи себе по голові, затуливши носа, з підвищеним пафасом в голосі, з американським акцентом, з неймовірним захопленням, перелякано, істерично, неначе шаман прадавніх племен та багато іншого. Така багатозадачність чудово розвиває мозок, концентрує увагу, розкриває приховані таланти. Учасники виплеснули свої емоції, розважились та влаштували своєму мозку справжній штурм. Також це розвинуло навики командної гри та створило дружню атмосферу. Всі учасники виказали спільне побажання збиратися за подібними іграми частіше.

i3_f4cj9n-g orydl_pdq98 5gsmdxgkf-a p-_l7vvnye0 z6cgfhjtc6w tq4g4h0i-1k qymam4salos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                     Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.