«Я обираю здоровий спосіб життя»

Здоров’я – це гармонійна єдність фізичного, психічного та соціального благополуччя людини. Його відтворення можливе лише за умови цілеспрямованих об’єднаних зусиль медицини, освіти, кожного учня та його сім’ї. Для сучасної освіти однією з найактуальніших і гострих проблем постає збереження й зміцнення здоров’я учнів та формування в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.

20.09.2016 року, в групі № 18 з професії «ОКН. Адміністратор» медичною сестрою Матвієнко Валентиною Іванівною та соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною було проведено бесіду на тему: «Я обираю здоровий спосіб життя».

Учні ознайомилися зі складовими здорового способу життя, які включають елементи всіх аспектів здоров’я, це:

  • усвідомлення цінності здоров’я (домінуючий у світогляді людини духовний пріоритет і відповідна психічна установка);
  • відсутність шкідливих звичок (тютюнової, алкогольної, наркотичної залежності, безладних, небезпечних статевих стосунків);
  • доступ до раціонального, збалансованого харчування (у тому числі якісної питної води, необхідної кількості вітамінів, мікроелементів, протеїнів, жирів, вуглеводів, спеціальних продуктів та харчових добавок);
  • умови побуту (якість житла, умови для пасивного і активного відпочинку, рівень психічної і фізичної безпеки);
  • умови праці (безпека не тільки у фізичному, але й у психічному аспекті, наявність стимулів і умов для професійного розвитку);
  • рухова активність (використання засобів фізичної культури і спорту, різноманітних систем оздоровлення, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку, його підтримку, відновлення після фізичних і психічних навантажень).

Особливу увагу, в ході бесіди, було приділено шкідливим звичкам – наркоманії, алкоголізму, токсикоманії та тютюнопалінню.

Саме шкідливі звички, що формуються у підростаючого покоління, катастрофічно впливають на подальше особисте життя людини, соціальний та економічний стан суспільства, моральне та фізичне здоров’я.

Робота щодо профілактики здорового способу життя учнівської молоді ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» направлена на вирішення важливої задачі, основна мета якої – збереження майбутнього нації.

1 2 4 5

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Медична сестра – Матвієнко Валентина Іванівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.