Від свята святителя Миколая до Новорічних свят!

Кожна людина –  чи то доросла людина, чи то маленька дитина – всі, без винятку,  шалено люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок.

Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая. 19 грудня – вже з ранку в Запорізькому вищому професійному училищі була атмосфера свята, бо помічники Святого Миколая заглядали до кожної аудиторії, щоб поздоровити адміністрацію, педагогічний колектив, учнівську молодь зі Святом. (фото №1)

Кожного року адміністрація навчального закладу звертається до Високопреосвященнійшого Луки, Митрополита Запорізького і Мелитопольського, з проханням надання благодійної допомоги дітям соціальної категорії до Дня святителя Миколая.

20 січня, настоятель Покровського архієрейського собору протоієрей Олег Семенчук разом з кліриками собору відвідав училище, де звершив молебень і привітав учнів і викладачів з Днем святителя Миколая.

Звертаючись до присутніх, священик зазначив: «Вчора Свята Церква відзначала пам’ять святителя і чудотворця Миколая. Маючи суворий, строгий і мовчазний зовнішній вигляд, Святитель Христовий володів рідкісною душевною добротою, серцем ніжним і жалісливим до всіх скорботних і стражденним і завжди поспішав на допомогу тим, хто кликав його. Тому будемо вдаватися до його допомоги в скрутних життєвих обставинах і просити у нього того, що нам дійсно потрібно, але ні в якому разі не надмірностей. Нехай святитель Микола ніколи не залишає нас своїм благодатною присутністю».

http://hram.zp.ua/newsitem/nastoyatel-sobora-sovershil-moleben-v

Після проведеного молебна протоієрей Олег Семенчук зустрівся дітьми-сиротами та дітьми з сімей вимушених переселенців, які мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

На згадку про зустріч заступник директора з виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна  подарувала картину, зроблену учнями художнього відділення. (фото №2)

            Адміністрація навчального закладу висловлює щиру подяку Високопреосвященнійшому Лукі, Митрополиту Запорізькому і Мелитопольському  за надання благодійної допомоги (солодкі подарунки та тістечка) дітям соціальної категорії та можливість відвідати ще Різдвяну святкову програму з нагоди Свята Різдва Христового.

19-12-2016 20-12-2016 img_1701

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.