Діти потребують захисту!

Насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. 

Будь-який вид жорстокого поводження з дітьми веде до найрізноманітніших наслідків, але всі вони поєднуються одним – порушення прав людини, збиток здоров’ю дитини чи небезпека для її життя.

15 березня 2018 року класним керівником групи № 14  за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяною Миколаївною та майстром виробничого навчання Ґудзь Аліною Юріївною була проведена класна година «Щасливі діти – майбутнє України!» у формі тренінгу.

Діти в цікавій та невимушеній формі дізналися про критичне ставлення до поведінки людей; ознайомилися  з основними правовими документами, що захищають їх від насильства та засвоїли  поняття про фізичне і психологічне насильство.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство, різних видів, можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Тому, кожен з нас має сказати “Ні!” насиллю у будь-якій формі!

 

 

 

 

 

 

 

 

Класний керівник Войтюк Тетяна Миколаївна

Майстер в/н  Ґудзь Аліна Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.